میز – جدول فرزند دوقلوها فرزندان خبر اجتماعی

میز – جدول: فرزند دوقلوها فرزندان خبر اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش و همه جنگ‌های خارج از میدان

جدال لفظی بین سرمربی تیم ملی و سرمربی قهرمان دو دوره اخیر لیگ به بالاترین حد خود رسیده هست. برانکو نخستین فردی نیست که کی‌روش در دوران ۷ ساله حضور خود در کشور ع

کی‌روش و همه جنگ‌های خارج از میدان

کی روش و همه جنگ های خارج از میدان

عبارات مهم : ایران

جدال لفظی بین سرمربی تیم ملی و سرمربی قهرمان دو دوره اخیر لیگ به بالاترین حد خود رسیده هست. برانکو نخستین فردی نیست که کی روش در دوران ۷ ساله حضور خود در کشور عزیزمان ایران با او وارد مناقشه شده است است.

به گزارش وب سایت نود، تیم ملی تحت هدایت کارلوس کی روش یک تیم کاملا جنگجو نشان داده است.ظاهرا این خصلت تیم ملی، از سوی سرمربی تیم به آن تزریق شده است هست. خصلتی که کارلوس کی روش در طول سالیان اخیر بارها نشان داده در خارج از زمین به طور کامل از آن برخوردار بوده و انرژی زیادی از این مربی صرف نزاع با اهالی فوتبال شده است است.

جنگ اول: مانوئل ژوزه
کی روش در همان ماه های نخست حضور خود در کشور عزیزمان ایران وارد درگیری لفظی با سرمربی پرسپولیس شد. نام مانوئل ژوزه جهت فوتبالدوستان بیش از هر چیز یادآور پرونده مالی بحث برانگیز و کش دار اوست. ولی این سرمربی پرتغالی قبل از حضور در کشور عزیزمان ایران با کی روش مسئله داشت که این مساله در کشور عزیزمان ایران نیز دامن زده شد. گفته می شود کی روش و ژوزه گزینه های مهم هدایت تیم ملی پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۰ بودند که فدراسیون فوتبال پرتغال کی روش را جهت سرمربیگری گزینش کرد و همین امر جرقه اختلاف دو سرمربی بود.
مانوئل ژوزه در اعتراض به تعطیلات متعدد و طولانی لیگ گفت، لیگ برتر کشور عزیزمان ایران ساخته دست کی روش هست. کی روش نیر در بیانیه ای با ادبیات خاص خود که در آن روزها جهت فوتبالدوستان کشور عزیزمان ایران کاملا غریبه بود وی را فردی درمانده و آشفته نامید حضور مانوئل ژوزه در کشور عزیزمان ایران زیاد از یک نیم فصل طول نکشید ولی آغازی بود بر سایر درگیری های کی روش در ایران.

کی‌روش و همه جنگ‌های خارج از میدان

در فوتبال کشور عزیزمان ایران تا پیش از این تنها در وقت سرمربیگری کوتاه مدت مایلی کهن در تیم ملی شاهد صدور بیانیه سرمربی تیم ملی علیه اهالی فوتبال بودیم اتفاقی که نهایتا منجر به برکناری سرمربی تیم ملی شد.

قوی ترین حریف، وزیر ورزش
پس از آخر جام جهانی ۲۰۱۴، رضایت عمومی از عملکرد تیم ملی در مسابقه های وجود داشت ولی وزیر وقت ورزش دکتر گودرزی، تصویر العمل غافلگیرانه نسبت به نتیجه های تیم ملی داشت و گفت نتیجه های تیم ملی ما با دوره های گذشته که در جام جهانی حضور داشته فرقی نکرده بنابراین دیگر باخت شرافتمندانه معنایی ندارد او همچنین بارها در مناسبت های متفاوت منتقد کی روش بود به عنوان نمونه در خصوص مساله پیراهن تیم ملی اظهار داشت ایراد از لباس تیم ملی نیست بلکه مسئله از کی روش است که با اسپانسر تیم ملی مسئله دارد او جزو مخالفان تمدید قرارداد با کی روش بود.

اما برخورد کی روش با وزیرورزش متفاوت از بقیه بود و دیگر خبری از الفاظ تند نبود و کی روش زیاد از جمله هایی نظیر اینکه به وزیر اطلاعات غلط داده شده است استفاده می کرد.

جنگ ۳ ساله با علیرضا اسدی
علیرضا اسدی از بهمن ۹۳ تا تابستان ۹۶ عهده دار دبیرکلی فدراسیون فوتبال بود. اسدی در طول دوران دبیرکلی فدراسیون فوتبال منتقد همیشگی کی روش بود. اسدی و کی روش جلسه ای جهت برطرف اختلافات داشتند که ۱۰ ساعت به طول کشید و خروجی آن شدت یافتن اختلافات بود.این اوضاع استعفای کی روش را در پی داشت که با حمایت مهدی تاج از سرمربی تیم ملی همراه شد و مدیر فدراسیون فوتبال، دبیرکلش را توبیخ کرد تا این غائله موقتا خاتمه یابد.

جدال لفظی بین سرمربی تیم ملی و سرمربی قهرمان دو دوره اخیر لیگ به بالاترین حد خود رسیده هست. برانکو نخستین فردی نیست که کی‌روش در دوران ۷ ساله حضور خود در کشور ع

کی روش در بیانیه های خود علیه اسدی از واژگانی نظیر مسئول بی استفاده،عقرب و مار به کار برد البته اسدی در جواب گفت که حتما کی روش در باغ وحش بزرگ شده است که از ادبیات جنگل استفاده می کند. بعد از افزایش یران به جام جهانی ۲۰۱۸ نیز کی روش، بار دیگر اسدی را آماج حملات خود قرارداد.

نهایتا در تابستان سال گذشته اسدی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد تا نهایی باشد بر جدال این دو نفر.

ترابیان حتی در رویا هم اسم من را نیاورد
از عباس ترابیان به عنوان مدیری که باعث حضور کی روش در کشور عزیزمان ایران شد یاد می شود ولی کی روش حتی با این مدیر نیز دچار چالش شد. کی روش در خصوص ترابیان گفت او خود را بزدلانه پنهان می کند او در کار تیم ملی سنگ اندازی می کند او حق ندارد اسم من را در رویا هم بیاورد.

کی روش و داستان ساختمان ایفمارک و پک
حدود سه سال پیش زهره هراتیان، مسئول پزشکی شرکت لیگ، اقدام به تاسیس مرکز پزشکی ایفمارک کرد. این اقدام با تصویر العمل تند کی روش روبه رو شد.

کی روش به دنبال ایجاد مرکز حرفه ای تیم ملی به نام پک بود و از آن تحت عنوان میراث خود در فوتبال کشور عزیزمان ایران یاد می کرداین ساختمان با امضای کفاشیان از کی روش گرفته شد تا به ایفمارک و زهره هراتیان داده شد.کی روش بابت این قضیه چنان عصبانی شد که کفاشیان مجبور شد در ساختمان ایفمارک تیغه زده و قسمتی را به پک برگرداند. ردپای داستان کی روش و ایفمارک در جدال اخیر برانکو و کی روش نیز دیده می شود.

جدال با ۸ محبوب
زمانیکه کی روش به فوتبال کشور عزیزمان ایران آمد همچنان علی کریمی بازیکن بود.علی کریمی علی رغم داشتن بازی ملی بیشتر، گزینه کی روش جهت کاپیتانی نبود. علی کریمی بعد از آخر بازی پرسپولیس و سپاهان در یک اقدامی احساسی و جهت همراهی با مهدوی کیا از فوتبال خداحافظی کرد ولی بعدا آن را بعد گرفت ولی بعد از آن هیچ وقت به تیم ملی دعوت نشد.کریمی بعدا به عنوان دستیار، در تیم ملی مشغول به کار شد ولی قبل از شروع جام ملتهای آسیا از تیم ملی کناره گیری کرد هرچند که به صراحت علت استعفای کریمی مشخص نیست ولی ظاهرا جادوگر مدعی است که کی روش برخورد مناسبی نداشته است.

کی‌روش و همه جنگ‌های خارج از میدان

اما علی کریمی بعدها در قامت منتقد فدراسیون ظاهر شد و بدترین نقدها را نسبت به کی روش داشت.کی روش اتهامات علی کریمی را بزدلانه خواند و گفت باید از او معذرت خواهی کند.

اختلاف با دستیاران
کارلوس کی روش در طول دوران سرمربیگری در تیم ملی، بارها با اعضای کادرفنی به مسئله خورده است.جنجالی ترین مورد در دی ماه ۱۳۹۵ اتفاق افتاد که کارلوس همه دستیاران ایرانی خود را اخراج کرد ولی پیش از این نیز کی روش با اعضا کادر فنی به مسئله خورده بود. مجید صالح به خاطر قرار گرفتن روی سکو نه روی نیمکت در بازی تدارکاتی اردوی اتریش از تیم ملی جدا شد. امید نمازی که سالها دستیار کی روش بود به صورت غیرمسالمت آمیز از او جدا شد. نمازی کی روش را متهم به خیانت در تیم ملی کرد و کی روش هم او را بی کفایت خواند.

خسرو والی زاده و حامد مومنی نیز از دیگر اعضای کادر فنی بودند که با کی روش دچار مسئله شدند.

توفان کی روش علیه برانکو
بلافاصله بعد از آخر بازیهای تیم ملی در جام جهانی توفان حملات سرمربی تیم ملی علیه سرمربی پرسپولیس شروع شد.این بار به نظر می رسد این نزاع کی روش تاوان بدی جهت تیم ملی، پرسپولیس و کلا فوتبال کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

جدال لفظی بین سرمربی تیم ملی و سرمربی قهرمان دو دوره اخیر لیگ به بالاترین حد خود رسیده هست. برانکو نخستین فردی نیست که کی‌روش در دوران ۷ ساله حضور خود در کشور ع

البته اینها همه درگیری های خارج از زمین کی روش در کشور عزیزمان ایران نبوده است و او تاکنون با مربیانی نظیر قلعه نویی، کرانچار، درخشان و … نیز وارد مشاجره لفظی شده است هست. نحوه واکنش‌ها کی روش تنها در کشور عزیزمان ایران به این صورت نبوده و مرور عملکرد او در سایر کشورها موید این عنوان هست. او در پرتغال با اشخاص سرشناسی نظیر مورینیو واسکولاری، کریستیانو رونالدو و.. مسئله داشت و در همین روزهای گذشته در اینترنت به کورشما مهاجم تیم ملی پرتغال حمله ور شد. این مربی در مصاحبه های خود بارها اظهار داشته در آفریقای جنوبی دشمن های زیادی دارد یا در همین روزهای اخیر روی کین بازیکن سابق منچستریونایتد از اختلاف خود با دستیار آن روزهای فرگوسن پرده برداشت.

کی روش علی رغم این همه جنگ و دعواها ، نتیجه های دوام در فوتبال کشور عزیزمان ایران به دست آورده و رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کرده است.

کی‌روش و همه جنگ‌های خارج از میدان

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | ایرانی | فوتبال | علی کریمی | جام جهانی | سرمربی تیم | سرمربی تیم ملی | سرمربی پرسپولیس | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz