میز – جدول فرزند دوقلوها فرزندان خبر اجتماعی

میز – جدول: فرزند دوقلوها فرزندان خبر اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حکایت سرهای تراشیده و سلمانی‌های بیکار!

همه بی تردید شنیده ایم که سلمانی ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر همدیگر را می تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر ه

حکایت سرهای تراشیده و سلمانی‌های بیکار!

حکایت سرهای تراشیده و سلمانی های بیکار!

عبارات مهم : همکاری

همه بی تردید شنیده ایم که سلمانی ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر همدیگر را می تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر هم را می تراشند. حالا فارغ از این که داستان راجع به سلمانی باشد یا دلاک؛ به نظر می رسد این مثل وصف حال یک سری از کمدین های کشور عزیزمان ایران می تواند باشد که سال هاست بی کمترین تغییری در یک دایره بسته نفوذناپذیر کار می کنند. یک روز این یکی می آید در فیلم آن یکی بازی می کند و فردایش هم آن دومی جهت این که حال غلیظ تری داده باشد، می آید و کاری دیگر می کند. مثل رضا عطاران؛ که دیروز در اخبار آمده بود که بازیگر زیرنظر نخستین فیلم مجید صالحی شده است است.

کمدین آباد
نخستین فیلم مجید صالحی البته تنها رضا عطاران را ندارد. در جلوی نام تهیه کننده فیلم هم نام کمدین پرآوازه دیگری به چشم می خورد؛ که کسی نیست جز رامبد جوان. با این که همه تهیه کننده فیلم را محمد شایسته می دانند، ولی حقیقت این است که این فیلم نیز مثل دو فیلم قانون مورفی و طلا به طور یکسان به وسیله رامبد جوان و محمد شایسته تهیه می شود. حالا فرض کنید اگر فردا روزی رامبد هم وسوسه شد در این فیلم بازی کند، آن وقت شاهد یکی از پرستاره ترین فیلم های سال خواهیم بود.

حکایت سرهای تراشیده و سلمانی‌های بیکار!

زوج عطاران- صالحی
مجید صالحی و رضا عطاران پیش از این در فیلم ها و سریال های مختلفی با یکدیگر همبازی بوده اند، با این تفاوت که این بار همکاری ارزش به عنوان کارگردان و بازیگر هست. در واقع در خبر منتشرشده ضمن این که وعده افزوده شدن چند بازیگر مطرح دیگر به فیلم مطرح شده است بود، ولی مانور مهم روی همکاری کمدین های محبوب سال های اخیر صورت گرفته بود. رضا عطاران که این روزها هزارپا را در اکران دارد، در سال ۱۳۷۷ در مجموعه مجید دلبندم و سپس قطار ابدی مجید صالحی را کشف کرد. بعدتر این دو با حضور در زیر آسمان شهر، کوچه اقاقیا، ترش و شیرین، سه در چهار و موج و صخره همکاری های تلویزیونی ارزش را ادامه دادند. عطاران- صالحی در سینما نیز در فیلم هایی چون بعدازظهر سگی سگی و استراحت مطلق؛ که هر دو آثاری قابل تأمل هستند، در کنار هم بوده اند و حالا آینده نگری می شود نخستین فیلم صالحی در مقام کارگردان نیز بتواند روند موفق همکاری سینمایی این دو کمدین را ادامه دهد.

روزنامه شهروند

همه بی تردید شنیده ایم که سلمانی ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر همدیگر را می تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر ه

واژه های کلیدی: همکاری | بازیگر | تهیه کننده | رامبد جوان | رضا عطاران | مجید صالحی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz